Mēs lapās izmantojam sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lapas lietotāja ērtības un sniegtu pēc iespējas labākus pakalpojumus. Turpinot lietot šo lapu jūs piekrītat lietot sīkdatnes.
Sapratu Vairāk informācijas
Droša iepirkšanās Klientu klubs 6 727 00 00 select@select.lv Seko mums

DATU AIZSARDZĪBA

Datu aizsardzība un tās galvenie principi

SIA Select Latvia (turpmāk Select), nosaka, ka klientu personīgo datu aizsardzība un kontaktinformācijas neizpaušana ir svarīgs uzņēmuma princips un tas apliecina personu datu apstrādes likumību.

Datu apstrādes principi attiecas uz Select interneta veikala lietotājiem un klientiem, kuri ir veikuši pasūtījumu, izmantojot drukāto Select katalogu.

1. Datu vākšana un apstrāde

Dati, kurus Klients sniedz, lai veiktu pasūtījumu, ir sadalīti obligātos un brīvprātīgi sniedzamajos datos.

1.1. Turmpāk norādītie dati ir obligātie sniedzamie dati:
1.1.1. Vārds Uzvārds - nepieciešams pasūtījuma izpildei un piegādes nodrošināšanai;
1.1.2. Dzīvesvietas adrese – nepieciešams, lai varētu nodrošināt pasūtījuma piegādi, izvēloties vēlamo pasūtījuma piegādes veidu (tuvākā pasta nodaļā vai pakomātā). Dzīvesvietas adreses informācija ir arī nepieciešama, lai pasūtījuma piegādes iestādes (Latvijas Pasts, pakomāta servisa nodrošinātājs), varētu identificēt pasūtījumu un sniegt informāciju par pasūtījuma piegādi. Pretējā gadījumā Select nevar izpildīt distances līguma noteikumus vai veikt pasūtījuma piegādi izmantojot partneruzņēmumu pakalpojumus.
1.1.3. Tālruņa numurs – nepieciešams, lai varētu nodrošināt pasūtījuma piegādi ar pakomātu starpniecību, ja ir izvēlēta šāda piegādes metode. Tālruņa numurs ir nepieciešams arī gadījumos, ja Select klientu servisam ir nepieciešams precizēt informāciju par pasūtījuma vai tā piegādi.

1.2. Dati, kurus klients var sniegt brīvprātīgi ir e-pasta adrese, kas tiek izmantota, lai klientu informētu par Select jaunumiem un/vai tālruņa numurs, ja tiek izvēlēts pasūtījuma piegādes veids, kas neprasa obligātu tālruņa numura norādīšanu.
1.2.1. Ja klients ir devis piekrišanu izmantot savu e-pasta adresi tiešā mārketinga nolūkos, Select sūtīs ar mārketingu saistītus paziņojumus.

1.3. Klientam ir tiesības jebkurā laikā atteikties no tiešajo mārketinga paziņojumu saņemšanas. Informācija par to, kā pārtraukt šo materiālu saņemšanu, ir norādīta katrā paziņojumā, kā arī klientam ir iespēja nosūtīt informāciju uz adresi select@select.lv par attiecīgo izvēli.

2. Datu pārzinis un pilnvarotās datu apstrādes personas

Klientu personas datu pārzinis ir SIA “Select Latvia”, reģ.nr. 40003610612, juridiskā adrese Zemitāna iela 6, Rīga, LV-1012.

2.1. Select patur tiesības nodot datus pilnvarotām personām, kas ir Select pārbaudīti sadarbības partneri: un kuri veic datu apstrādi sekojošiem mērķiem:
2.1.1. Lai nodrošinātu distances līgumā noteikto noteikumu izpildi;
2.1.2. Lai nodrošinātu pilnvērtīgu klientu servisa darbības un mārketinga aktivitāšu realizēšanu, izņemot gadījumus, ja klients ir noteicis savādāk un vēlāk atsauc attiecīgo piekrišanu, par to informējot rakstveidā.
2.1.3. Lai izpildītu saistības, kas izriet no tiesību aktiem (piem. datu nodošanu izmeklēšanas iestādēm).

2.2. Pilnvarotā persona var apstrādāt datus, tikai lai izpildītu konkrētus Select uzdevumus.

3. Datu uzglabāšanas periods

Select iegūtos personu datus glabā tik ilgu laika periodu, cik tas ir nepieciešams, lai izpildītu līguma noteikumus, vai līdz prasījuma nolikguma termiņam, vai līdz termiņiem, kas ir noteikti Latvijas Republikas normatīvajos aktos un kas ir saistoši Select.

4. Klienta tiesības saistībā ar personas datu apstrādi

4.1. Klientam ir tiesības, normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā un apjomā, saņemt no Select informāciju par to, kā un kādiem mērķiem tiek lietoti klienta dati.

4.2. Klientam ir tiesības pieprasīt no Select personas datu glabāšanas izbeigšanu (ja tas nav pretrunā ar Latviajs Republikas normatīvajos aktos noteikto), datu labošanu un dzēšanu.

4.3. Klientam ir tiesības piekrist vai atcelt piekrišanu saņemt mārketinga materiālus.

4.4. Klientam ir tiesības iegūt tos datus, tai skaitā pasūtījuma vēsturi, kas ir Select rīcībā par klientu, saņemot tos atlasītā, automatizētā formātā. Klientam ir tiesības šos datus pārsūtīt citai datu apstrādes personai, ja tas ir tehniski iespējams.

4.5. Klientam ir tiesības vērsties Datu Aizsardzības Inspekcijā un/vai tiesā, lai veiktu savu tiesību aizstāvību.