Mēs lapās izmantojam sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lapas lietotāja ērtības un sniegtu pēc iespējas labākus pakalpojumus. Turpinot lietot šo lapu jūs piekrītat lietot sīkdatnes.
Sapratu Vairāk informācijas
Droša iepirkšanās Klientu klubs 6 727 00 00 select@select.lv Seko mums

Ja jaunāko Select katalogu nesaņēmāt savā pastkastītē, Jūs to variet aplūkot tiešsaistes versijā šeit.
64 lappuses piepildītas ar atjautīgiem un izdevīgiem piedāvājumiem Jūs jau gaida!

APSKATĪT KATALOGU ŠEIT!

Tiem, kuri nesaņēma jaunāko Select katalogu, bet vēlas to izskatīt un iepazīties ar tā saturu, piedāvājam to izdarīt tiešsaistes versijā. Select katalogu klientiem izsūtām bez maksas līdz pat 6 reizēm gadā. Diemžēl katalogu skaits tiek drukāts ierobežotā tirāžā, tādēļ visiem interesentiem to nevaram nogādāt.

Šajā tiešsaistes kataloga lapās variet noklikšķināt uz sev interesējošām precēm. Pēc tam atvērsies atbilstošās preces lapa mūsu e-veikalā, kur ar vienu klikšķi varēsiet to pievienot iepirkumu grozam. Kad grozs būs piepildīts ar izvēlētajām precēm, ērti un droši varēsiet pabeigt pirkumu un par to norēķināties. Katalogu iespējams lejupielādēt PDF formātā un pārlūkot bezsaistes režīmā, ja tā Jums ir ērtāk.

Kataloga preču klāsts un cenas var atšķirties no e-veikala, tas atkarīgs no tā, cik ilgi preces ir bijušas pārdošanā. Ja pagājis ilgāks laiks kopš kataloga iznākšanas, iespējams, ka lielākā daļa populārāko preču ir izpārdotas. Ja katalogs ir tikko iznācis, dažas preces iespējams vēl nav sasniegušas noliktavu un nedaudz aizkavējas piegāde. Abos gadījumos dažas preces no kataloga var nebūt atrodamas e-veikalā tieši šajā mirklī. Preču sortiments e-veikalā ir daudz plašāks nekā katalogā, tāpat arī izpārdošanas kampaņu laikā cenas precēm e-veikalā būs ievērojami lētākas. Mūsu e-veikalā atradīsiet arī atsevišķu Outlet sadaļu, kuras nav katalogā – parasti tās ir preces, kuras tiek ņemtas laukā no pārdošanas un tās var iegādāties par būtiski samazinātu cenu.

Vai vēlaties uzzināt pirmais par Select akcijām un jaunumiem? Pierakstieties jaunumu saņemšanai zemāk vai apskatiet mūsu klientu kluba lapu.