PIEVIENOJIETIES SELECT KLIENTU LOJALITĀTES KLUBAM UN SAŅEMIET EKSKLUZĪVUS PIEDĀVĀJUMUS!

Īpaši izdevīgi piedāvājumi e-pastā Iespēja automātiski piedalīties dāvanu kartes 100€ vērtībā izlozē katru mēnesi Informācija par jaunākajiem piedāvājumiem

Pierakstieties mūsu klientu lojalitātes klubā jau šodien! Kā biedrs Jūs saņemsiet jaunumus ar ekskluzīviem piedāvājumiem, ielūgumus piedalīties konkursos, kā arī Jūs pirmais saņemsiet informāciju par mūsu jaunākajiem piedāvājumiem.

LAIMĒJIET DĀVANU KARTI 100 € VĒRTĪBĀ

Kā klientu lojalitātes kluba dalībnieks, Jūs automātiski tiekat iekļauts mūsu ikmēneša dāvanu kartes 100 € vērtībā izlozē. Uzvarētājs tiks paziņots mūsu Facebook lapā un e-pasta jaunumu vēstulē.

SAŅEMIET 25% ATLAIDI!

Pievienojoties mūsu klientu lojalitātes klubam, Jūs saņemsiet 25% atlaidi pasūtījuma dārgākajai precei. Atlaižu kods tiks nosūtīts uz Jūsu e-pasta adresi uzreiz pēc reģistrēšanās. To varēsiet izmantot e-veikala iepirkumu groza sadaļā. Piezīme: Pasūtījuma kopsummai, neskaitot pasta izdevumus un atlaidi, ir jābūt vismaz 20.- EUR vērtībā.

PIEVIENOJIETIES MŪSU KLIENTU KLUBAM JAU ŠODIEN

 
 
Ja neesat saņēmis mūsu vēstuli pēc pierakstīšanās, iesakam pārbaudīt sava e-pasta mēstuļu mapi. Ja arī tur vēstules nav, sazinieties ar mūsu klientu servisu pa e-pastu: select@select.lv vai tālruni 67270000 (pirmd.-piektd., plkst. 8-18).

Jebkurā laikā Jūs varat atrakstīties no mūsu jaunumu saņemšanas, noklikšķinot uz saites e-pasta apakšējā daļā. Jūsu e-pasta adrese tiks izmantota tikai informācijas nosūtīšanai par mūsu pakalpojumiem un netiks nodota trešajām personām.