Mēs lapās izmantojam sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lapas lietotāja ērtības un sniegtu pēc iespējas labākus pakalpojumus. Turpinot lietot šo lapu jūs piekrītat lietot sīkdatnes.
Sapratu Vairāk informācijas
Droša iepirkšanās Klientu klubs 6 727 00 00 select@select.lv Seko mums
BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 49 €
 
Prece tika pievienota
iepirkuma grozam
 

ISL Dārza laternas, 10 gab.

Skaits: 19,95
 

Skatīt citas populāras preces

 
 
-79%
Dārza laternas, 10 gab.
ISL Dārza laternas, 10 gab.Dārza laternas, 10 gab.Dārza laternas, 10 gab.Dārza laternas, 10 gab.Dārza laternas, 10 gab.Dārza laternas, 10 gab.Dārza laternas, 10 gab.Dārza laternas, 10 gab.Dārza laternas, 10 gab.

Bezvadu dārza laternas 

  • Saules baterijas
  • Komplektā 10 gab. 
  • Dažādās krāsās 
Dārza laternas, 10 gab.art. 16348
Agrāk 48,95 9,95
Skaits
50+ noliktavā
Ielikt grozā
  • Saules baterijas
  • Komplektā 10 gab. 
  • Dažādās krāsās 

Izrotājiet savu dārzu ar maģiskām lampiņām. Skaistās LED laternas, kas darbojas ar saules baterijām, piedāvā burvīgu gaismas spēli, kad iestājas tumsa. Laternas jānovieto vietā, kur tās saņem pietiekami daudz saules gaismas, lai tās dienas laikā varētu uzlādēties. Vakarā laternas iededzas un darbojas līdz pat 8 stundām bez elektrības patēriņa. Laternās ir iestrādātas uzlādējamās saules baterijas. Novietojiet tās puķu dobēs dārzā, pie gājēju celiņiem, puķu podos uz terases vai balkona un izbaudiet romantisko atmosfēru ar maigu, mainīgu krāsu mirdzumu. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda un laikapstākļiem izturīgas plastmasas. Vienas laternas pilns augstums ir aptuveni 34 cm (daļa virs zemes ir aptuveni 24 cm, lampiņas augstums 5,5 cm un diametrs 3 cm). NB! Plastmasu var sabojāt aukstums. Paredzētas lietošanai siltā laikā pavasarī, vasarā un rudenī.ISL Dārza laternas, 10 gab.

Art. 16348
 

Atsauksmes par preci

Nav neviena atsauksme

Rakstīt atsauksmi

Novērtējums:


Es vēlos palikt anonīms
Aizliegts pievienot reklāmu un cieņu aizskarošu informāciju