Mēs lapās izmantojam sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lapas lietotāja ērtības un sniegtu pēc iespējas labākus pakalpojumus. Turpinot lietot šo lapu jūs piekrītat lietot sīkdatnes.
Sapratu Vairāk informācijas
Droša iepirkšanās Klientu klubs 6 727 00 00 select@select.lv Seko mums
BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 49 €
 
Prece tika pievienota
iepirkuma grozam
 

Izšūšanas komplekts iesācējiem

Skaits: 111,95
 

Skatīt citas populāras preces

 
 
Izšūšanas komplekts iesācējiem
Izšūšanas komplekts iesācējiemIzšūšanas komplekts iesācējiem

Skaists rokdarbu rezultāts 

  • Pilns komplekts 
  • Viegli izdarāms 
  • Jauks motīvs 
Izšūšanas komplekts iesācējiemart. 16794
11,95
Skaits
NB! Prece šobrīd nav pieejama noliktavā un tiks saņemta tuvāko divu nedēļu laikā. Pasūtījums tiks sapakots, kad prece būs pieejama!
  • Pilns komplekts 
  • Viegli izdarāms 
  • Jauks motīvs 

Izšūšana ir lielisks veids, kā atbrīvoties no ikdienas rūpēm un pārlieku liela saspringuma. Izšūšanas darba gala rezultāts ir taustāms un skaists. Šis komplekts ir piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem amatniekiem. Ja vēlaties atsaukt atmiņā skolā apgūtos izšūšanas pamatus vai vienkārši meklējat nodarbi pirkstiem un prātam, tad šis komplekts ir tas, ko meklējāt. Nebaidieties, vienkārši sāciet izšūt! Variet to pasūtīt arī draugam, lai dalītos radīšanas un amatniecības priekā. Komplektā ietilpst viss nepieciešamais, lai izveidotu izšūtu kompozīciju ar skaistiem vasaras ziediem: rokasgrāmata ar pamācībām par dažādiem izšūšanas dūrieniem, 3 izšūšanas adatas, izšūšanas rāmis, izšūšanas audums ar zīmējumu un pietiekams daudzums izšūšanas diegu (11 dažādās krāsās). Pirms darba uzsākšanas ir ieteicams NEgludināt izšūšanas audumu, zīmējums ir jutīgs pret temperatūru. Gatavo darbu varat novietot pie sienas, lai dekorētu interjeru ar sevis izšūtu gleznu. Rāmja diametrs ir aptuveni 20 cm.

Izšūšanas komplekts iesācējiem

Art. 16794
 

Atsauksmes par preci

Nav neviena atsauksme

Rakstīt atsauksmi

Novērtējums:


Es vēlos palikt anonīms
Aizliegts pievienot reklāmu un cieņu aizskarošu informāciju