Mēs lapās izmantojam sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lapas lietotāja ērtības un sniegtu pēc iespējas labākus pakalpojumus. Turpinot lietot šo lapu jūs piekrītat lietot sīkdatnes.
Sapratu Vairāk informācijas
Droša iepirkšanās Klientu klubs 6 727 00 00 select@select.lv Seko mums
BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 49 €
 
Prece tika pievienota
iepirkuma grozam
 

LED nakts lampa / lukturis

Skaits: 112,95
 

Skatīt citas populāras preces

 
 
-13%
LED nakts lampa / lukturis
LED nakts lampa / lukturisLED nakts lampa / lukturisLED nakts lampa / lukturisLED nakts lampa / lukturisLED nakts lampa / lukturisLED nakts lampa / lukturisLED nakts lampa / lukturisLED nakts lampa / lukturisLED nakts lampa / lukturisLED nakts lampa / lukturisLED nakts lampa / lukturis

Gaisma daudzpusējai lietošanai

  • Galda lampa
  • Nakts lampa
  • Lukturis
LED nakts lampa / lukturisart. 98806
Agrāk 14,95 12,95
Skaits
NB! Prece šobrīd nav pieejama noliktavā un tiks saņemta tuvāko divu nedēļu laikā. Pasūtījums tiks sapakots, kad prece būs pieejama!
  • Galda lampa
  • Nakts lampa
  • Lukturis

Īpaši atjautīgs risinājums apvieno galda lampu ar siltu gaismu un efektīvu baltas gaismas lukturīti, ko ir viegli paņemt līdzi. Neskatoties uz nelielo izmēru, lukturītis ir neaizstājams un ārkārtīgi efektīvs gaismas avots. Naktslampiņas gaisma ir dūmakaina, maiga un ar mājīgi siltu toni. Lampas slēdzis atrodas lukturīša augšpusē un tas spīd tumsā. Izgatavots no izturīgas un viegli kopjamas plastmasas. Nakts lampas izmēri: 15 cm (augstums) un diametrs 8-11 cm. Luktura garums ir aptuveni 10 cm. Darbojas ar 3 AAA baterijām (nav iekļautas).

LED nakts lampa / lukturis

Art. 98806
 

Atsauksmes par preci

Nav neviena atsauksme

Rakstīt atsauksmi

Novērtējums:


Es vēlos palikt anonīms
Aizliegts pievienot reklāmu un cieņu aizskarošu informāciju