Mēs lapās izmantojam sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lapas lietotāja ērtības un sniegtu pēc iespējas labākus pakalpojumus. Turpinot lietot šo lapu jūs piekrītat lietot sīkdatnes.
Sapratu Vairāk informācijas
Droša iepirkšanās Klientu klubs 6 727 00 00 select@select.lv Seko mums
 
Prece tika pievienota
iepirkuma grozam
 

Rotho Kastīte ar filtru, 6,4l

Skaits: 119,95
 

Skatīt citas populāras preces

 
 
JAUNUMS
Kastīte ar filtru, 6,4l
Rotho Kastīte ar filtru, 6,4lKastīte ar filtru, 6,4lKastīte ar filtru, 6,4lKastīte ar filtru, 6,4lKastīte ar filtru, 6,4lKastīte ar filtru, 6,4lKastīte ar filtru, 6,4lKastīte ar filtru, 6,4lKastīte ar filtru, 6,4l

Saglabājiet ilgāk svaigus augļus un dārzeņus 

  • Īpaša gaisa filtrācija 
  • Optimāls mitruma līdzsvars 
  • Izņemams iekšējais groziņš 
Kastīte ar filtru, 6,4lart. 98293
19,95
Skaits
NB! Prece šobrīd nav pieejama noliktavā un tiks saņemta tuvāko divu nedēļu laikā. Pasūtījums tiks sapakots, kad prece būs pieejama!
  • Īpaša gaisa filtrācija 
  • Optimāls mitruma līdzsvars 
  • Izņemams iekšējais groziņš 

Vai ir gadījies izmest augļus vai dārzeņus, jo tie pārāk ātri zaudējuši svaigumu? Vairs par to nav jāuztraucas. Ar atjautīgā risinājuma kastīti dārzeņi un augļi ledusskapī saglabāsies svaigi un kraukšķīgi ilgāk, palīdzot samazināt atkritumu daudzumu un ietaupīt naudu. Augļiem un dārzeņiem ir nepieciešams atbilstošs mitruma līdzsvars, lai tie ātri nesabojātos. Īpašās struktūras šūnās iestrādātie ūdens mikropilieni rada piemērotu uzglabāšanas vidi. Paaugstinātais grozs ar gaisa spraugām uztur gaisa plūsmu un līdzsvarotu mitruma līmeni, savukārt filtrs absorbē dabiski sastopamo etilēnu, ko izdala augļi un dārzeņi, lai tie paliktu kraukšķīgi un garšīgi. Noņemamo grozu var izmantot arī kā sietu, lai nomazgātu produktus pirms to baudīšanas. Izmēģiniet un Jums tas iepatiksies!

Komplektā Iekļauts 1 filtrs, kas kalpo līdz 90 dienām. Izgatavots no BPA nesaturošas, trauku mašīnā mazgājamas un, saskaņā ar ES noteikumiem, pārtikai drošas plastmasas. Trauka tilpums 6,4l, iekšējā groza tilpums 5l. Izmēri aptuveni 12 cm (a) x 30x22 cm (trauks) x 27x20 cm (grozs).

NB! Papildu filtrus var iegādāties ar preces numuru 98277.

Rotho Kastīte ar filtru, 6,4l

Art. 98293
 

Atsauksmes par preci

Nav neviena atsauksme

Rakstīt atsauksmi

Novērtējums:


Es vēlos palikt anonīms
Aizliegts pievienot reklāmu un cieņu aizskarošu informāciju