Mēs lapās izmantojam sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lapas lietotāja ērtības un sniegtu pēc iespējas labākus pakalpojumus. Turpinot lietot šo lapu jūs piekrītat lietot sīkdatnes.
Sapratu Vairāk informācijas
Labākā cenas garantija 30 dienu atpakaļ atgriešanas tiesības 6 727 00 00 select@select.lv Seko mums
 
Prece tika pievienota
iepirkuma grozam
 

DIY komplekts 7 sejas masku pagatavošanai

Skaits: 112,45
 

Skatīt citas populāras preces

 
 
DIY komplekts 7 sejas masku pagatavošanai
DIY komplekts 7 sejas masku pagatavošanaiDIY komplekts 7 sejas masku pagatavošanaiDIY komplekts 7 sejas masku pagatavošanaiDIY komplekts 7 sejas masku pagatavošanai

Sejas maska – lielisks veids, kā pasargāt sevi un citus

DIY komplekts 7 sejas masku pagatavošanaiart. 15985
12,45 Pērkot 2 gab. un vairāk, preces cena 11,45
Skaits
100+ noliktavā
Ielikt grozā

Vīruss, kas izraisa Covid-19 saslimšanu, izplatās galvenokārt divos veidos - ar pilieniem, kā arī, ja cilvēks pieskaras virsmām, kur atrodas vīruss.

Galvenie norādījumi, kā sevi pasargāt, ir bieža roku mazgāšana, kā arī ieteicamas ir sejas maskas, kas pasargā 2 veidos – ja cilvēks pats ir apslimis un daudz klepo, maska būs kā barjera, kas neļaus inficēt citus, kā arī vienlaikus sniegs norobežošanās un drošības sajūtu.

Pastāv uzskats, ka vīruss ir inficējis daudz vairāk cilvēku Eiropā nekā Āzijā, jo tur daudz vairāk tiek izmantotas sejas maskas. Arvien vairāk cilvēku sāk izmantot maskas arī šeit - dodoties uz veikalu vai citām vietām, kur pastāv risks inficēties vai inficēt citus, jo ir liels cilvēku skaits, kas ir inficēti, par to nemaz nezinot, jo nav saslimšanas simptomu.

Šis DIY komplekts noderēs kā pašiem, tā arī varēsiet pagatavot sejas masku kādam, kam tā ļoti vajadzīga. Komplektā ietilpst viss nepieciešamais, lai izgatavotu 7 sejas maskas. Izmantojamais materiāls ir kokvilna, ko var mazgāt 60°C, tādējādi masku varēs izmantot atkal un atkal. Maska jāizmazgā uzreiz pēc lietošanas, un to nedrīkst likt kopā ar citiem apģērba gabaliem.

NB! Ņemiet vērā, ka sejas maska nav 100% garantija, lai izvairītos no inficēšanās vai citu cilvēku inficēšanas.

DIY komplekts 7 sejas masku pagatavošanai

Art. 15985
 

Atsauksmes par preci

Nav neviena atsauksme

Rakstīt atsauksmi

Novērtējums:


Es vēlos palikt anonīms
Aizliegts pievienot reklāmu un cieņu aizskarošu informāciju