Mēs lapās izmantojam sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lapas lietotāja ērtības un sniegtu pēc iespējas labākus pakalpojumus. Turpinot lietot šo lapu jūs piekrītat lietot sīkdatnes.
Sapratu Vairāk informācijas
Labākā cenas garantija 30 dienu atpakaļ atgriešanas tiesības 6 727 00 00 select@select.lv Seko mums
 
Prece tika pievienota
iepirkuma grozam
 

3 sejas masku komplekts

Skaits: 112,45
 

Skatīt citas populāras preces

 
 
3 sejas masku komplekts

Sejas maska – lielisks veids, kā pasargāt sevi un citus

3 sejas masku komplektsart. 15986
12,45 Pērkot 2 gab. un vairāk, preces cena 11,45
Skaits
NB! Prece šobrīd nav pieejama noliktavā un tiks saņemta tuvākās nedēļas laikā. Pasūtījums tiks sapakots, kad prece būs pieejama!

Vīruss, kas izraisa Covid-19 saslimšanu, izplatās galvenokārt divos veidos - ar pilieniem, kā arī, ja cilvēks pieskaras virsmām, kur atrodas vīruss.

Galvenie norādījumi, kā sevi pasargāt, ir bieža roku mazgāšana, kā arī ieteicamas ir sejas maskas, kas pasargā 2 veidos – ja cilvēks pats ir apslimis un daudz klepo, maska būs kā barjera, kas neļaus inficēt citus, kā arī vienlaikus sniegs norobežošanās un drošības sajūtu.

Pastāv uzskats, ka vīruss ir inficējis daudz vairāk cilvēku Eiropā nekā Āzijā, jo tur daudz vairāk tiek izmantotas sejas maskas. Arvien vairāk cilvēku sāk izmantot maskas arī šeit - dodoties uz veikalu vai citām vietām, kur pastāv risks inficēties vai inficēt citus, jo ir liels cilvēku skaits, kas ir inficēti, par to nemaz nezinot, jo nav saslimšanas simptomu.

Šis 3 sejas masku komplekts noderēs kā pašiem, tā arī varēsiet kādu no maskām nodot tam, kam tā ļoti nepieciešama. Maskas izgatavotas no 100% kokvilnas un labi nosedz seju, sniedzot nepieciešamo drošības sajūtu. Audumu var mazgāt 60°C, tādēļ maskas izmantojamas atkal un atkal. Maska jāizmazgā uzreiz pēc lietošanas un to nedrīkst likt kopā ar citiem apģērba gabaliem. 

NB! Ņemiet vērā, ka sejas maska nav 100% garantija, lai izvairītos no inficēšanās vai citu cilvēku inficēšanas.

3 sejas masku komplekts

Art. 15986
 

Atsauksmes par preci

Nav neviena atsauksme

Rakstīt atsauksmi

Novērtējums:


Es vēlos palikt anonīms
Aizliegts pievienot reklāmu un cieņu aizskarošu informāciju