Mēs lapās izmantojam sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lapas lietotāja ērtības un sniegtu pēc iespējas labākus pakalpojumus. Turpinot lietot šo lapu jūs piekrītat lietot sīkdatnes.
Sapratu Vairāk informācijas
Droša iepirkšanās Klientu klubs 6 727 00 00 select@select.lv Seko mums
BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 49 €
 
Prece tika pievienota
iepirkuma grozam
 

Fysio+ Trenažieris ar elektrisko impulsu

Skaits: 119,95
 

Skatīt citas populāras preces

 
 
-20%
Trenažieris ar elektrisko impulsu
Fysio+ Trenažieris ar elektrisko impulsuTrenažieris ar elektrisko impulsuTrenažieris ar elektrisko impulsuTrenažieris ar elektrisko impulsuTrenažieris ar elektrisko impulsuTrenažieris ar elektrisko impulsuTrenažieris ar elektrisko impulsu

Efektīvs muskuļu treniņš ar nelielu piepūli 

  • Impulsu treniņš 
  • Ātrāka atveseļošanās 
  • Stimulē muskuļus 
Trenažieris ar elektrisko impulsuart. 49866
Agrāk 24,95 19,95
Skaits
10+ noliktavā
Ielikt grozā
  • Impulsu treniņš 
  • Ātrāka atveseļošanās 
  • Stimulē muskuļus 

Muskuļu trenažieris droši pārraida maigus impulsus uz muskuļiem, palīdzot tiem sarauties dziļākajos slāņos. Novietojiet 4 impulsu spilventiņus uz vēlamajām muskuļu grupām, un tie paveiks visu darbu Jūsu vietā. Tādā veidā varēsiet trenēties, neapmeklējot sporta zāli. Nostipriniet un līdzsvarojiet muskuļus vienu vai divas reizes nedēļā līdz 30 minūtēm. Elektriskās muskuļu stimulācijas treniņi palīdz arī atgūties pēc traumas vai pēc treniņa. Impulsus nevar salīdzināt ar elektriskās strāvas triecienu, bet gan kā patīkamu stimulāciju. Lai sasniegtu efektīvu treniņa rezultātu, ir jāsajūt patīkams impulss, lai tas neradītu diskomfortu. Trenažierim ir iespēja izvēlēties starp 8 programmām un intensitātes līmeņiem, lai varētu atrast sev tīkamo programmu un sasniegt skaisti trenētus muskuļus. Darbojas ar 2 AAA baterijām (nav iekļautas).

NB! Impulsu treniņš nav piemērots visiem (piemēram, sirds stimulatoru lietotājiem, diabēta slimniekiem, tiem, kam ir asinsspiediena problēmas vai ādas problēmas). Pirms produkta iegādes un lietošanas konsultējieties ar savu ārstu.
Fysio+ Trenažieris ar elektrisko impulsu

Art. 49866
 

Atsauksmes par preci

Nav neviena atsauksme

Rakstīt atsauksmi

Novērtējums:


Es vēlos palikt anonīms
Aizliegts pievienot reklāmu un cieņu aizskarošu informāciju