Mēs lapās izmantojam sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lapas lietotāja ērtības un sniegtu pēc iespējas labākus pakalpojumus. Turpinot lietot šo lapu jūs piekrītat lietot sīkdatnes.
Sapratu Vairāk informācijas
Droša iepirkšanās Klientu klubs 6 727 00 00 select@select.lv Seko mums
BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 49 €
 
Prece tika pievienota
iepirkuma grozam
 

Fysio+ Pēdu un ikru muskuļu stiepšanas trenažieris

Skaits: 19,95
 

Skatīt citas populāras preces

 
 
-44%
Pēdu un ikru muskuļu stiepšanas trenažieris
Fysio+ Pēdu un ikru muskuļu stiepšanas trenažierisPēdu un ikru muskuļu stiepšanas trenažierisPēdu un ikru muskuļu stiepšanas trenažierisPēdu un ikru muskuļu stiepšanas trenažierisPēdu un ikru muskuļu stiepšanas trenažierisPēdu un ikru muskuļu stiepšanas trenažieris

Izstaipieties un atslābinieties efektīvi

  • Efektīvs 
  • 7 stiepašnās pozīcijas 
  • Viegli lietot 
Pēdu un ikru muskuļu stiepšanas trenažierisart. 16389
Agrāk 17,95 9,95
Skaits
100+ noliktavā
Ielikt grozā
  • Efektīvs 
  • 7 stiepašnās pozīcijas 
  • Viegli lietot 

Pareiza izstaipīšanās ir tikpat svarīga kā treniņš! Muskuļu iesildīšana pirms treniņa ir ļoti būtiska, kā arī izstaipīšanās un atslābināšanās pēc treniņa. Ar šo trenažieri vienlaicīgi tiek nodarbinātas vairākas ķermeņa daļas, ne tikai apakšējie kāju muskuļi. Kāju muskuļu izstaipīšanās vingrinājumi ir labi gan kājām, gan aizmugures augšstilbiem. Laba izstaipīšanās sniedz pozitīvu efektu arī sēžamvietai un muguras lejasdaļai. Papildus treniņiem stiepšanās labi palīdz kājām un muskuļu kaitēm. Noregulējiet trenažieri stiepšanās sākumā šaurākā leņķī un regulējiet to atbilstoši savam komforta līmenim. Atcerieties, ka stiepšanās vingrinājumiem jābūt ar patīkamu vilkšanas sajūtu. Noturieties vienā pozīcijā, līdz paliek komfortabli, ieteicams 30-60 sekundes vienā piegājienā. Izgatavots no izturīgas plastmasas. Ieteicamais lietotāja svars līdz 110 kg. Izmērs saliktā veidā: 32 x 27 x 8 cm.

Fysio+ Pēdu un ikru muskuļu stiepšanas trenažieris

Art. 16389
 

Atsauksmes par preci

Nav neviena atsauksme

Rakstīt atsauksmi

Novērtējums:


Es vēlos palikt anonīms
Aizliegts pievienot reklāmu un cieņu aizskarošu informāciju